Στη La Chef Levi, εκπαιδεύουμε επαγγελματίες Μάγειρες, Ζαχαροπλάστες και Αρτοποιούς αποκλειστικά. Για να μπορούμε να παρέχουμε το υψηλότερο και πιο καινοτόμο εκπαιδευτικό πρόγραμμα στην Ελλάδα, διατηρούμε κλειστά group και ο αριθμός των σπουδαστών κάθε έτος είναι συγκεκριμένος.
Με την εγγραφή δεσμεύεις τη θέση σου στο τμήμα της επιλογής σου. Σε περίπτωση εξάντλησης των διαθέσιμων θέσεων τηρείται σειρά προτεραιότητας.
![Αναμονή εικόνας προϊόντος](https://lachef.gr/wp-content/uploads/woocommerce-placeholder-700x700.png)
Online Πληρωμή Εγγραφής
350,00 €
Επιπλέον πληροφορίες
Ειδικότητα | CHEF ΖΑΧΑΡΟΠΛΑΣΤΗΣ-ΑΡΤΟΠΟΙΟΣ, CHEF ΜΑΓΕΙΡΑΣ |
---|